محصولات مشاهده شده اخیر :

WAROM

معرفی محصولات :

شرکت WAROM

شرکت WAROM در شانگهای چین با متراژ 160 هزار متر مربع تأسیس شده است.
این شرکت سازنده محصولات ضد انفجار و حریق نجات مانند گلند و باکس ضد انفجار، پروژکتور، مهتابی، چراغ و چراغ قوه ضد انفجار، کلید و کلید پریز ضد انفجار، بالاست ضد انفجار و کولر ضد انفجار است.
این شرکت با بهره گیری از 500 رشته علمی‌ ( فناوری ارتباطات و اطلاعات، عولم برق و شیمیایی، اتوماسیون  و … ) به یکی از 5 کشور تولید کننده تجهیزات برق در جهان تبدیل شده است.
شرکت وارم چین با بیش از 25 سال سابقه و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به عنوان یکی از پیشگامان تولید تجهیزات ضد انفجار در جهان شناخته شده است.
محصولات عرضه شده در نمایندگی فروش WAROM دارای استاندارهای جهانی هسند و مدارک آزمایشگاهی ATEX و AECEX را درا هستند.

محصولات شرکت وارم

در سال 2014 خطوط کارخانه، اتوماسیون و مجهز به سیستم اتوماتیک شد و کلیه فرایند تولید محصول حتی تحویل محصول هم اتوماتیک شد.
محصولات تولیدی این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا مانند شبیه شازی دو بعدی سه بعدی فرآیند به جهت ایمن بودن دستگاه ساخته می شود.

محصولات عرضه شده در نمایندگی WAROM عبارتند از :

1- مهتابی و پروژکتور ضد انفجار وارم
2- چراغ و چراغ قوه ضد انفجار وارم
3- باکس و گلند ضد انفجار WAROM
4- بالاست ضد انفجار WAROM
5-  کلید و کلید پریز ضد انفجار وارم
6-‌ آژیر ضد انفجار وارم
7- کولر ضد انفجار وارم

دسته بندی دسته های فوق در نمایندگی فروش وارم در کاتلوگ زیر قرار دارد :

[button text=”دانلود کاتالوگ محصولات WAROM” radius=”10″ expand=”true” link=”https://www.waromgroup.com/products.html” target=”_blank”]

با توجه به رعایت کردن همه سیستم های مدیریت مانند کیفیت و اندازه گیری و … و استاندارد های جهانی محصولات این کمپانی بسیار با کیفیت هستند.

چراغ و چراغ قوه واروم

چراغ و پروژکتور ضد انفجار برای صنایع حساس که امکان انفجار در آن وجود داشته باشد مانند صنعت نفت و گاز و معدن و صنعت پتروشیمی استفاده می شود.
گواهی های اخذ شده برای این کمپانی مانند FM ایالات متحده آمریکا و PBT آلمان و DNV نروژ و EUROFINS ایتالیا و … باعث شده است در بیش از 30 منطقه نفت خیز جهان محصولات ضد انفجار وارم به وفور به چشم بخورد.

انواع پروژکتور ضد انفجار وارم:

1- پروژکتور ضد انفجار بخار سدیم WAROM : این نوع پروژکتور شامل دو ورودی گلند است.
2- پروژکتور ضد انفجار بخار جیوه WAROM
3-  پروژکتور ضد انفجار متال هالید WAROM

چراغ ها و پروژکتور های وارم به لحاظ امنیت و ایمنی قابل اطمینان و مقاوم در برابر ضربه و خش هستند.

باکس و گلند ضد انفجار وارم

برای اجتناب از آتش سوزی و برق گرفتگی در محیط های پر خطر به منظور قرار دادن کابل سیم ها در درون محفظه ضد انفجار و ضد آب از گلند استفاده می شود.
به طور مثال در محیطی که قصد نصب چراغ ضد انفجار داریم باید تمام ملزومات آن مانند باکس و گلند نیز ضد انفجار باشد تا استفاده وسیله ایمن شود.

نمایندگی فروش WAROM

گستره، کیفیت و قیمت مناسب محصولات عرضه شده در نمایندگی فروش WAROM باعث شده است این برند در صنایع مختلف برق به عنوان تجهیزات ضد آب و ضد گرد و غبار و امدادرسانی استفاده شود.
قیمت محصولات وارم نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب و کارا است.