کمپانی الیف ALIF

الیف ALIF یکی از برند های پیشرفته و با کیفیت در محصولات ارمغان پنوماتیک مور اعتماد است. این شرکت در زمینه تولید سنسور های جک پنوماتیک محصولاتی با کیفیت و هم چنین با قیمت مناسب به بازار عرضه کرده است.
به جرات می توان گفت که سنسور جک پنوماتیک الیف ALIF از لحاظ جنس و کیفیت کالا و همین طور عملکرد آن ها با نمونه های اروپایی برابری می کند.

تکنولوژی الیف ALIF از تایوان سرچشمه گرفته و در گوانگدونگ در سال 2001 تاسیس شده است. به مدت 20 سال، بر روی کاربرد و نو آوری سوئیچ های مغناطیسی تمرکز کرده است و محصولات و راه حل های با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.

محصولات ALIF دارای گواهینامه RoHS2.0 ،REACH ،3C ،CE ،CNEx ضد انفجار ISO9001 و سایر گواهینامه ها هستند و دارای تعداد زیادی پتنت و اختراعات کاربردی، تجهیزات تولید بسیار خودکار و هم چنین سیم، پلاستیک، سخت افزار، پچ، مونتاژ و کل صنعت طرح زنجیره ای از آزمون است.

سنسور های سیلندر پنوماتیک به طور گسترده در صد ها زمینه مانند پردازش مکانیکی، اتوماسیون صنعتی، درمان پزشکی، حمل و نقل و غیره استفاده می شود و به بیش از 40 کشور و منطقه صادر می شود.

الیف ALIF یک برند پیشرفته در چین است.
این شرکت سنسور های مغناطیسی و حسگر های القایی را طراحی و تولید می کند.
الیف ALIF مجموعه ای از بیش از 500 نوع سنسور سیلندر مغناطیسی و بیش از 300 نوع سنسور مجاورت القایی را ارائه می دهد.

شرکت الیف ALIF دارای طیف گسترده ای از سنسور های مغناطیسی خود است که ویژگی هایی مانند ضد انفجار، مقاومت مغناطیسی، بسیار حساس، بسیار انعطاف پذیر، ضد آب، ضد روغن، مقاوم در برابر اسید و غیره را پوشش می دهد.

حسگر های مغناطیسی الیف ALIF، با تغییرات گسترده خود با محصولات SMC ,Festo ,CKD ,Norgren ,AirTAC, Sick و Chelic قابل تعویض هستند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید محصولات با کیفیت الیف alif | مرکز برق

نمایندگی الیف ALIF

همانطور که گفته شد شرکت الیف ALIF در کشور های مختلف نمایندگی های فروش فعال دارد.
محصولات الیف ALIF به کشور های اسیایی و اروپایی و امریکایی صادر میشود و در نمایندگی های فروش عرضه میشود.
این شرکت بیش تر از 100 نمایندگی فروش در دنیا دارد.

مرکز برق بدون ادعای نمایندگی فروش محصولات الیف عرضه کننده محصولات این شرکت با قیمت ارزان و مناسب است.

در طول سال ها، الیف ALIF در تامین نیاز های مختلف مشتریان آسیایی، آمریکایی و اروپایی خود مهارت داشته است.
کیفیت و تحول به موقع شهرت او را که توسط مشتریان جهانی تایید شده است ایجاد می کند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید انواع سنسور جک پنوماتیک چینی برند الیف ALIF | مرکز برق

محصولات برند الیف ALIF

سنسور الیف ALIF بر روی بلوک سیلندر نصب شده است و بسته به نزدیکی به آهن ربا (روشن) یا (خاموش) را نشان می دهد.
بسته به کاربرد، انواع مختلفی از فناوری های حسگر مجاورت مغناطیسی را می می توان برای به حداکثر رساندن عملکرد فضا و قابلیت اطمینان استفاده کرد.

با توجه به سنسور الیف ALIF، روش های نصب متفاوتی وجود دارد. در روش های نصب نیز بسته به نوع سنسور از وسایل مختلفی استفاده می شود، بنابراین دانستن نوع سیلندر سنسور الیف ALIF بسیار مهم است.

سنسور الیف ALIF سوئیچ های مغناطیسی، خطوط القایی سیلندر سنسور الیف ALIF، سوئیچ های مسافرتی نی سیلندر و سوئیچ های مغناطیسی غیر تماسی و سایر سنسور های الیف ALIF و اجزای کمکی را توسعه و تولید می کند. محصولات با نام تجاری الیف ALIF به طور گسترده استفاده می شود.
در زمینه های مختلف صنعتی سنسور الیف ALIF با استقبال خوب کاربران مواجه شده است.

  • سنسور سوئیچ نی سیلندر پنوماتیک سری AG-01

سنسور سوئیچ نی سیلندر پنوماتیک سری AG-01 سری جدید سوئیچ نی پنوماتیکی سری AG-01 برای شیار های مربعی 4.35*4.5 AirTAC مناسب است که می تواند جایگزین DS1-G AirTAC شود.

مهره فولادی ضد زنگ تعبیه شده استحکام ساختاری را تثویت می کند باعث می شود سری سوئیچ نی سیلندر پنوماتیک AG-01 برای حلال های آلی یا خورندگی قوی مناسب تر باشد.
ALIF TECH دارای یک زنجیره صنعتی کامل از طراحی و ساخت قالب، پچ SMT، سیم، سخت افزار، پلاستیکش، مونتاژ و آزمایش است.

  • سنسور جک چهار میل مدل DFSU
  • سنسور جک کامپکت مدل DFSJ 
  • سنسور جک پروفیلی (DNC) مدل DFSG و … .

نمونه هایی از سنسور های تولیدی شرکت الیف ALIF هستند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید انواع سنسور جک برند الیف ALIF | مرکز برق

نگاهی کوتاه به نوع عملکرد سنسور های پرکاربرد الیف ALIF

  • سنسور جک کامپکت مدل DFSJ الیف

سنسور جک کامپکت مدل DFSJ الیف یک سنسور مغناطیسی پنوماتیکی است که در سیلندر پنوماتیکی و در انواع دستگاه های اتوماتیک استفاده می شود سنسور جک کامپکت مدل DFSJ الیف در بخش های مختلف مانند صنایع غذایی، دارویی و … به کار می رود.

  • سنسور جک چهار میل مدل DFSU

سنسور ها برای نمایش موقعیت در سیستم های کنترل، در ماشین آلات صنعتی و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. سنسور جک ایرتک مناسب جک چهار میل از حسگر هایی برای تشخیص موقعیت خطی پیستون، برای کاربرد هایی که بازخورد موقعیت استفاده می شود.
سنسور جک چهار میل مدل DFSU الیف نمونه ای از پر کاربرد ترین سنسور های طراحی شده در صنعت می باشد معمولا از این سنسور برای کنترل کورس حرکت سیلندر ها استفاده قرار می گیرند.

  • سنسور جک پروفیلی (DNC) مدل DFSG 

سنسور جک پروفیلی (DNC) مدل CFSG یک سنسور حساس به مگنت است که بر روی بدنه سنسور جک پروفیلی پنوماتیک نصب شده و در صورتی که مگنت موجود در پیستون سنسور پروفیلی پنوماتیک را حس کند، یک فرمان الکتریکی را ارسال کرده و از طریق آن می توان برای روشن و خاموش کردن تجهیزات موجود در سیستم و یا حتی فقط مطلع کردن اپراتور استفاده کرد.

کاربرد سنسور ها در صنایع مختلف

از سنسور ها برای باز خورد موقعیت در سیستم های کنترل، در ماشین آلات و تجهیزات خودکار استفاده می شود. سیلندر های پنوماتیک از حسگر هایی برای تشخیص موقعیت خطی پیستون، برای کاربرد هایی که باز خورد موقعیت در آن ها بسیار مهم هستند استفاده می کنند.

سنسور های مجاورت القایی الیف ALIF بیش از 200 مدل دارند.
سنسور های مجاورت القایی ALIF با سنسور های مجاورتی نوع S ،3 سیم و تشخیص خودکار سیگنال متمایز هستند.

از این رو کاربران، سنسور های مجاورتی نوع S الیف ALIF می توانند استفاده از حسگر های مجاورتی NPN و PNP را حذف کنند و از مزایای کاهش انواع سنسور های مور استفاده کمک گیرند.
سنسور های مجاورتی القایی با محافظت در برابر ولتاژ، حفاظت معکوس چندگانه، حفاظت کوتاه و حفاظت اضافه بار در دسترس هستند که ار آسیب دیدگی کاربران به دلیل سیم کشی نادرست جلوگیری می کند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید انواع سنسور جک و کاربرد آن در جک های پنوماتیک | مرکز برق

قیمت محصولات الیف ALIF

کیفیت سنسور های سیلندر کمپانی الیف ALIF پایدار و قابل اعتماد است و زمان تحویل قابل کنترل است.

برای خرید انواع سنسور جک باید به نوع جک توجه کرد.
بسته به نوع جک پنوماتیک می توان از سنسور جک کامپکت، سنسور جک چهار میل پنوماتیک، سنسور جک قلمی پنوماتیک، سنسور جک میل مخفی پنوماتیک و سنسور جک پروفیلی پنوماتیک استفاده کرد.

برند های مشابه برند الیف ALIF