محصولات مشاهده شده اخیر :

شرکت مرزوکی Marzocchi Pompe

شرکت مرزوکی Marzocchi Pompe S.p.A در طراحی، ساخت و فروش انحصاری پمپ‌ها و موتورهای دنده خارجی هیدرولیک با عملکرد و کارایی بالا فعالیت دارد.
شرکت مرزوکی Marzocchi یک تولید کننده در کشور ایتالیا است که در سال 1961 توسط برادران Stefano و Guglielmo Marzocchi تاسیس شد.
شرکت Marzocchi Pompe هنوز کاملاً در دستان خانواده مرزوکی است که اکثریت سهام را در اختیار دارند و با پائولو مرزوکی به عنوان رئیس، که پسر گوگلیلمو مرزوکی، یکی از دو برادری که شرکت را تأسیس کردند، حضور دارد.
این شرکت انواع پمپ‌ها و موتورهای دنده‌ای را در بولونیا ایتالیا تولید و به بازار عرضه می‌کند.
شرکت مرزوکی یک تولید کننده پیشرو در صنعت هیدرولیک است که محصولات با قابلیت اطمینان و کیفیت بالا ارائه می دهد.
شرکت مرزوکی Marzocchi Pompe در میکرو هیدرولیک متخصص است اما در عین حال دارای طیف وسیعی از محصولات برای پوشش تمام نیازهای استاندارد بازار از نقطه نظر جابجایی، فلنج، شفت و پورت است.
علاوه بر این، شرکت مرزوکی Marzocchi Pompe به توسعه و گسترش مداوم محصول با هدف بر طرف کردن خواسته های جدید مشتری یا بازار، مانند محصولات کم صدا و صرفه جویی در انرژی، علاقه مند است.
این شرکت به ارائه عالی محصولات و خدمات تمایل فراوان دارد. پیشرفت این شرکت نتیجه تعهد همه دست اندرکاران شرکت مرزوکی Marzocchi Pompe است.
به ویژه که این شرکت در ارائه راه حل های صحیح، پشتیبانی به موقع و قیمت رقابتی به مشتریان خود نسبت به رقبا برتری خاصی نشان داده است.
شرکت مرزوکی با استفاده از تمام ابزار خود و به روز ترین فناوری ها در مواجهه با رقبای خود بهترین عملکرد را داشته است.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید پمپ دنده ای هیدرولیک مرزوکی - پمپ هیدرولیک Marzocchi | مرکز برق

محصولات پمپ و موتور هیدرولیک Marzocchi

میکرو پمپ دنده ای هیدرولیک 0.25 – 0.5 Micro Gear Pumps: طیف گسترده ای از پمپ های با کارایی بالا که اغلب در بسته های میکرو پاور ادغام می شوند و برای کاربردهای مختلف مناسب هستند.

پمپ های دنده ای سری 1P: پمپ هیدرولیک Marzocchi سری 1P با ارائه عملکرد و قابلیت اطمینان بالا، اغلب به عنوان معیاری برای بازار بسته های قدرت هیدرولیک در نظر گرفته می شوند.

پمپ های دنده ای سری ALP: پمپ هیدرولیک Marzocchi سری ALP مجموعه ای از پمپ های تک جهته و برگشت پذیر هستند که با جابجایی تا 200 سی سی در دور با بدنه کاملا آلومینیومی، می توانند فشارهای متوسط تا بالا با به کار گیری نسخه های مختلف فلنج، پورت و شفت تحمل کنند.

پمپ های دنده ای سری GHP: پمپ هیدرولیک Marzocchi سری GHP ساختار یکسانی با سری ALP دارد و قابلیت اطمینان فوق‌العاده بالا را در کاربردهای فشار بسیار بالا تضمین می‌کند. این پمپ‌های Marzocchi از آنجا که از جنس چدن هستند گزینه‌های فلنج، پوشش و پورت بیشتری را به مصرف کننده ارائه می‌دهد.

پمپ های دنده ای مدولار چندگانه سری ALP / GHP: این پمپ های مدولار و انعطاف پذیر را می توان برای ایجاد راه حل هایی برای طیف وسیعی از نیازهای کاربردی ترکیب کرد.

موتور دنده ای سری ALM: موتور دنده ای سری ALM مرزوکی مناسب برای کاربردهای صنعتی در فشار متوسط و بالا می باشد این واحدهای تک جهته و دو جهته با تخلیه داخلی یا خارجی در دسترس هستند.

موتورهای دنده ای سری GHM: موتورهای سری GHM تولیدی شرکت Marzocchi مشابه سری ALM هستند با این تفاوت که با توجه به فلنج جلویی و پوشش عقب چدنی خود، واحدهای قوی تری هستند.

پمپ های دنده ای 2 پاس سری HL (بالا/پایین): پمپ‌های کم صدا که برای کاربردهایی که نیاز به رویکرد سریع و/یا بازگشت محرک در بارهای کم و حرکت آهسته محرک در بارهای بالا دارند، مناسب هستند.

پمپ های چند دنده کوتاه سری ALPC / GHPC: این واحدها ساختار محوری کاهش یافته ای دارند و با فلنج ها و روکش های آلومینیومی یا چدنی تولید شده اند.

الیکا: پمپ‌های دنده‌ای مارپیچ کم صدا و با تعداد پالس کم در واحدهای چندگانه گروه 2، 3 و 4 موجود می‌باشند.

ویژگی های پمپ دنده ای هیدرولیک مرزکی

پمپ هیدرولیک دنده ای مزروکی متشکل از پوسته، درپوش و فلنچ است که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و بسیار مقاوم است.
پمپ هیدرولیک دنده ای مرزوکی دارای صدای کم، قدرت بالا، ابعاد کوچک و فشرده و وزن کم است.
جنس پوسته و بدنه پمپ دنده ای هیدرولیک مرزوکی از جنس استیل مقاوم است و دنده ها سطح صاف مناسبی دارند.
پمپ دنده ای هیدرولیک مرزوکی دارای خروجی روغن با نوسان بسیار کم است.

نمایندگی پمپ مرزوکی

برای شرکت و برند Marzocchi Pompe S.p.A. مشتری قاضی اصلی فعالیت ها و قابلیت های شرکت است.
خدمات مشتری و خدمات پس از فروش یک نقطه کانونی در استراتژی Marzocchi Pompe S.p.A است و مبتنی بر کیفیت محصول، به موقع بودن و قابل اطمینان بودن تحویل، سرعت پاسخگویی به سؤالات مشتری است.
تمامی این فاکتور ها در نمایندگی شرکت مرزوکی به طور پیوسته پیگیری و رصد می شود.
شاخص های داخلی خاص برای اندازه گیری چنین عملکردی در تمام جلسات با کارکنان و کلیه بررسی های مدیریت مورد بحث و ارزیابی قرار می گیرد و سپس مناسب ترین اقدامات اصلاحی را هدایت می کند.

پمپ های هیدرولیک جایگزین برند Marzocchi

پمپ هیدرولیک دنده ای مرزوکی محصول کشور ایتالیا است که در سه گروه و یا سری مختلف تولید می شود. پمپ هیدرولیک دنده خارجی مرزوکی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مثل تنوع در لیتراژ، کارایی و عملکرد بالا، قدرت زیاد، عمیر مفید بالا و کیفیت فوق العاده و همچنین خدمات پس از فروش مفید و کارآمد در نمایندگی های خود به فروش خیلی خوبی در سطح جهانی رسیده است. از برندهای مشابه مرزوکی که به ساخت پمپ دنده ای مشغول هستند که می توان آن ها را جایگزین پمپ هیدرولیک دنده ای مرزوکی کرد می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک ایتون ( Eaton )
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک پارکر ( Parker )
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک بوش رکسروت ( Bosch Rexroth )
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک دانفوس ( Danfoss )
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک هما (Hema)
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک ویکرز (Vickers)
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک زد بی اف (ZBF)
  • پمپ دنده خارجی هیدرولیک آرافن (Arafan)