محصولات مشاهده شده اخیر :

شرکت PKC

در دنیای امروز، انرژی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید برای استفاده صحیح و ذخیره‌ سازی آن به طور مناسبی فرهنگ‌ سازی کنیم. در این میان، برق به عنوان یکی از اصلی‌ ترین منابع انرژی مصرفی بشر، جایگاه ویژه‌ ای دارد. با توجه به هزینه‌ های بالا برای تولید و انتقال این نوع انرژی با کیفیت مطلوب، باید به بهبود و ارتقای کمی و کیفی شبکه‌ های توزیع آن بپردازیم.

در همین راستا، اصلاح ضریب قدرت در شبکه‌ های توزیع از جنبه‌ های مختلف، از جمله تاثیر بر کیفیت و عملکرد سیستم و همچنین تبعات اقتصادی چشمگیر آن، اهمیت بسیاری در صنعت برق پیدا کرده است. برای دستیابی به خروجی موثری از توان اکتیو در شبکه و استفاده از حداکثر ظرفیت شبکه و کاهش تلفات سیستم، باید توان راکتیو را در شبکه‌ های توزیع برق حذف کنیم.

شرکت PKC، شرکت پرتو خازن | مرکز برق

نمایندگی فروش PKC

شرکت پرتو خازن (PKC) با تولید محصولات متنوع و با کیفیت بالا، با تکیه بر اصل مشتری‌ مداری و ارائه خدمات پشتیبانی فنی، شما را در دستیابی به اهداف مذکور یاری می‌ دهد. محصولات این شرکت، به‌ ویژه خازن‌ های تولیدی آن، در بسیاری از پروژه‌ های داخلی و بین‌ المللی صنعت برق به کار گرفته می‌ شوند.

شرکت پرتو خازن در سال 1375 تأسیس شد و کارخانه آن در زمینی به مساحت 10000 متر مربع در نزدیکی تهران قرار دارد. این شرکت فعالیت خود را با تولید فیلم متالایز آلومینیوم، خازن‌ های روشنایی، موتوری و اصلاح ضریب قدرت آغاز کرد. در سال 1385، خط تولید فیلم متالایز آلومینیوم-روی نیز راه‌ اندازی شد.

شرکت پرتو خازن به تدریج رشد کرده و اکنون مجموعه‌ ای گسترده از محصولات و خدمات شامل انواع مختلف خازن‌ های اصلاح ضریب قدرت سه فاز، تک فاز سیلندری، باکس، و همچنین خازن‌ های اصلاح ضریب قدرت سه فاز و تک فاز فشار متوسط، بانک‌ های خازنی اتوماتیک و خازن‌ های موتوری و روشنایی را به بازار عرضه می‌ کند. این محصولات بر اساس آخرین استاندارد های IEC و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ های این صنعت تولید می‌ شوند.

شرکت پرتو خازن با ظرفیت سالانه تولید 5,000 مگاوار خازن اصلاح ضریب قدرت و حدود 4,000,000 خازن موتوری و روشنایی، آمادگی طراحی و تولید محصولات مطابق سفارش مشتری در حجم و کمیت اقتصادی را نیز دارد. این شرکت هم‌ اکنون بیش از 80 مهندس مجرب و کارگر ماهر را به کار گرفته و طی چند سال گذشته به‌ طور چشمگیری توسعه یافته است.

با سال‌ ها تجربه و منابع انسانی و مادی متنوع، شرکت پرتو خازن امروز به بزرگترین و معتبرترین تولید کننده خازن و تنها تولید کننده فیلم متالایز در خاورمیانه تبدیل شده است. این شرکت با تکیه بر توان فنی بالا و نیروی متخصص خود، موفق به دریافت گواهینامه تایپ تست VDE از آلمان، گواهینامه ISO 9001/2015 از Tuv، و گواهینامه‌ های استاندارد کیفیت محصول از Epil، دانشگاه علم و صنعت، و پژوهشگاه نیرو ایران در خصوص خازن‌ های فشار ضعیف و متوسط و بانک‌ های خازنی شده است.

شرکت پرتو خازن در فهرست تولید کنندگان معتبر خازن‌ های فشار ضعیف مورد تأیید سازمان‌ هایی مانند شرکت توزیع برق منطقه‌ ای تهران، شرکت توزیع برق منطقه‌ ای تبریز، شرکت بهینه‌ سازی مصرف سوخت کشور، و شرکت کالای نفت ایران قرار دارد. کیفیت بالا و قیمت‌ های رقابتی این شرکت باعث شده بخش عمده‌ ای از محصولات خود را در بازار داخلی و جهانی عرضه کند.

این شرکت محصولات خود را به بیش از 15 کشور در اروپا، آسیا و خاورمیانه صادر می‌ کند. رقابت هرگز باعث کاهش کیفیت کالا های ما نشده و همواره در جهت ارتقاء سطح کیفی تلاش می‌ کنیم. محصولات ما اغلب توسط مشتریان فعلی به مشتریان بالقوه دیگر معرفی و پیشنهاد می‌ شود.

اهداف شرکت PKC

شرکت پرتو خازن در راستای رسالت ملی و بین‌ المللی خود، با رعایت تمامی استاندارد های ملی و بین‌ المللی و بهره‌ گیری از بهترین تکنولوژی‌ ها، اهداف استراتژیک زیر را در برنامه‌ های خود قرار داده است:

– بهبود کیفیت توان با اصلاح ضریب قدرت از طریق طراحی، تولید، و به‌ کارگیری خازن‌ های فشار ضعیف (LV) در شبکه توزیع
– اصلاح ضریب قدرت و جلوگیری از افت ولتاژ در پست‌ های بالادستی شبکه و کاهش تلفات از طریق طراحی، تولید، و ارائه خازن‌ های فشار متوسط (MV)
– شناسایی، تحلیل، و عارضه‌ یابی در شبکه برق مشتریان و ارائه راه‌ حل‌ های فنی از طریق طراحی و تولید خازن، کنتاکتور، راکتور، رگولاتور، و ساخت و نصب بانک‌ های خازنی
– همکاری با شرکت‌ های پیشرو در سطح جهانی
– توسعه و تولید محصولات جدید همگام با روند جهانی و نیاز های مشتریان

این شرکت معتقد است که طراحی و تولید محصولات با کیفیت عالی نه تنها به مشتریان اطمینان و اعتماد می‌ بخشد و به اقتصاد ملی و جهانی کمک می‌ کند، بلکه نقش مؤثری در کاهش مصرف سوخت‌ های فسیلی و به تبع آن حفظ محیط زیست ایفا می‌ نماید.

نمونه محصولات PKC

محصولات فشار ضعیف این شرکت شامل موارد زیر است.

 • خازن های اصلاح ضریب قدرت سه فاز و تک فاز سیلندری
 • خازن های اصلاح ضریب قدرت سه فاز باکس
 • بانک های خازنی اتوماتیک
 • کنتاکتورهای خازنی
 • کنتاکتورهای فیلتر هارمونیک
 • راکتورهای فیلتر هارمونیک و درایو
 • رگولاتور های اصلاح ضریب قدرت
 • ترموستات ها

محصولات فشار متوسط زیر شامل موارد زیر است.

 • یونیت های خازنی فشار متوسط
 • بانک های خازنی فشار متوسط

  محصولات شرکت PKC را می توانید از مرکز برق تهیه فرمایید.