شرکت اینسترومیت InstruMate

شرکت اینسترومیت InstruMate، یکی از برند های برجسته چینی در تولید و پخش لوازم اندازه گیری و کنترل فشار و دما است. شرکت اینسترومیت در وهله اول به دنبال کاهش هزینه‌ های صنعت و ارائه محصولاتی مقرون به صرفه و با تقاضا به بازار جهانی می‌ باشد.
بدون شک می توان گفت اینسترومیت، از برند های کم نظیر با کیفیت اروپایی در ایران است. محصولات مختلف اینسترومیت، به عنوان یکی از تجهیزات صنعتی در زمینه کنترل و اندازه گیری دقیق فشار در صنایع مختلف به کار می رود.
این شرکت یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید ابزار آلات دقیق، ادوات نیمه رسانا و انواع فناوری های رایانه فعالیت دارد. تمامی محصولات این شرکت جزء با کیفیت ترین محصولات خارجی می باشند که در ایران عرضه می شوند.
محصولات  اینسترومیت، در انواع مختلفی تولید می شوند با توجه به نیاز کاربر، شرایط پروژه و بودجه می توان این تجهیزات با کیفیت را انتخاب کرد.

اینسترومیت برای تأمین نیاز های مشتریان در سراسر جهان، از سرعت و کیفیت در ارسال محصولات خود به مشتریان تضمین خاطر می دهد.
اینسترومیت Instrumate در این صنعت دارای انبار بزرگی برای رفع نیاز های مشتریان است.

نمایندگی اینسترومیت InstruMate

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت اینسترومیت، تجربهٔ خریدی بی عیب و نقص را ارائه می دهد.
شرکت اینسترومیت، علاوه بر خدمات پس ازفروش در حال اقدام، به تاسیس و راه اندازی بخش تعمیرات این برند است.

محصولات شرکت اینسترومیت InstruMate

محصولات شرکت اینسترومیت InstruMate شامل گیج‌ های فشار، انواع ترانسمیتر، دما سنج‌ های صنعتی، انواع سوئیچ‌ های دما و فشار، و ترموکوپل‌ ها می‌ باشد.
این محصولات با فناوری‌ های پیشرفته و استاندارد های بین‌ المللی تولید می‌ شوند.

 • ترمومانومتر:
  ترمومتر مانومتر اینسترومیت در یک صفحه به اپراتور میزان دما و فشار را نشان می دهد، که اغلب در سیستم های موتور خانه استفاده می شود.
 • گیج فشار:
  گیج فشار اینسترومیت، یکی از محصولات کاربردی و رایج شرکت اینسترومیت می باشد که به عنوان اندازه گیری فشار سیالات در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ترانسمیتر فشار:
  ترانسمیتر فشار اینسترومیت ساخت کشور چین، با جنس بدنه استینلس استیل سایز 1/2، ابزاری است که برای اندازه گیری فشار مایعات، گاز های مختلف مواردی از این دست استفاده می گردد.
 • ترمومتر:
  ترمومتر اینسترومیت در انواع مختلف ایستاده و افقی و تلسکوپی ساخته می شوند که هریک برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • پرشر گیج و سوئیچ فشار (مانوستات) : این سوئیچ ها، نقش بسزایی در حفاظت از تجهیزات دیگر و ایمنی بخش های مختلف فرآیند و اپراتور ها ایفا می کنند. آنها با ایجاد امنیت و کنترل فشاردر شرایط مختلف فرآیند، به تامین ایمنی کمک می کند، که روی گیج فشار نصب می شوند و با عقربه آن جابجا می شوند.
 • دیافراگم کلمپی: این محصول، جهت فاصله انداختن بین سیالات و ابزار اندازه گیری فشار (گیج فشار) می باشد. در صنعت که سیالات تحت فشار و دمای بسیار زیادی هستند نباید مستقیما با فشار سنج در تماس باشد.

فروش محصولات اینسترومیت InstruMatre

فروش محصولات اینسترومیت در مجموعه مرکز برق، با ضمانت اصلی و قیمت رقابتی صورت خواهد گرفت.
محصولات فیک اینسترومیت در بازار بسیار موجود است، نباید محصولات اصلی را به چشم فیک آن دید و قیمت های آن را مقایسه کرد.

فروش هر کدام از محصولات اینسترومیت، با توجه به مشخصات فنی آنها متفاوت است.
می توانید با کارشناسان فروش مرکز برق، در واحد اینسترومیت در تماس باشید.

تفاوت محصولات اینسترومیت اصل با تقلبی

محصولات اینسترومیت بازار خوبی در ایران دارند.
همین امر موجب گشته محصولات اینسترومیت تقلبی بیشتر از اینسترومیت اصلی در بازار موجود باشد.
فروش محصولات اینسترومیت تقلبی شاید از نظر ما خیلی مشکل ساز نباشد اما به شرط آنکه به نام اینسترومیت اصلی فروخته شوند.
متاسفانه اکثرا دست به این کار غیر اخلاقی زده و مشتریان نیز با توجه به شباهت بالای دو محصول نمی توانند تشخیص دهند.
تنها راه اطمینان از اصلی بودن یا تقلبی بودن جنس، اعتماد به فروشنده می باشد.

قیمت محصولات اینسترومیت InstruMate

محصولاتی که برای فشار های بالا طراحی می شوند، معمولاً هزینه بیشتری دارند. قابلیت تحمل فشار بالا بر قیمت تأثیر است.

محصولات با کیفت های مختلفی در این شرکت در حال تولید هستند، که عوامل مختلفی در آن باعث تغییر قیمت می شود عواملی مهمی چون، اندازه و قطر، فشار کاری، استاندارد ها، جنس بدنه محصولات تاثیر بسزایی در قیمت گذاری دارند. جنس های با کیفیت بالاتر معمولا هزینه بیشتری دارند.

محصولات اصلی اینسترومیت به دلیل کیفیت بالا تر، قیمت بیشتر ی نسبت به محصولات تقلبی موجود در بازار است.

برند های معروف معمولاً قیمت‌ های بالا تری دارند، اما همراه با آن کیفیت بالا تری نیز ارائه می‌ دهند. کشور سازنده نیز می‌ تواند تأثیر زیادی بر قیمت داشته باشد، محصولات ساخت کشور های با سابقه و تضمین کیفیت معمولاً گران‌ تر هستند.

محصولات فیک اینسترومیت در بازار بسیار موجود است، نباید محصولات اصلی را به چشم فیک آن دید و قیمت های آن را مقایسه کرد.

برند اینسترومیت جز ابزار دقیق بسیار باکیفیت است.فروش محصولات اینسترومیت در مجموعه مرکز برق، با ضمانت اصلی و قیمت رقابتی صورت خواهد گرفت.تنها راه اطمینان از اصلی بودن یا تقلبی بودن جنس، اعتماد به فروشنده می باشد.

به دلیل تغییرات در قیمت مواد اولیه و هزینه حمل و نقل و سایر عوامل، قیمت این تجهیزات نیز مطابق با این موارد تغییر می‌ کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر، مشاوره و استعلام نهایی قیمت محصولات اینسترومیت با کارشناسان  فنی و فروش مرکز برق در ارتباط باشید.

برند های مشابه اینسترومیت InstruMate

عوامل متعددی می‌ توانند ما را به استفاده از تجهیزات جایگزین و مناسب‌ تر با برند های متفاوت هدایت کنند. قیمت، موجودی، کیفیت و عملکرد از جمله این عوامل هستند.

اگر قیمت محصولات برای مصرف‌ کننده قابل قبول نباشد یا کیفیت آن پایین باشد، افراد به دنبال جایگزینی هستند که بهترین ترکیبی از این عوامل را داشته باشد.

فروش محصولات اینسترومیت تقلبی شاید از نظر ما خیلی مشکل ساز نباشد اما به شرط آنکه به نام اینسترومیت اصلی فروخته شوند. محصولات اینسترومیت بازار خوبی در ایران دارند.
همین امر موجب گشته محصولات اینسترومیت تقلبی بیشتر از اینسترومیت اصلی در بازار موجود باشد.

سایر تولید کنندگان که محصولاتشان در ایران موجود است عبارت اند از: