محصولات مشاهده شده اخیر :

پرشر سوئیچ دانفوس سری KP

۴۵۸,۰۰۰ تومان۵۷۹,۰۰۰ تومان

نمایندگی SUCO

SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG با بیش از 80 سال تجربه، با نام تجاری برند سوکو، به عنوان یکی از متخصصان برجسته در زمینه فناوری انتقال انرژی و سیالات شناخته می‌ شود. این شرکت، که در سال 1938 تأسیس شده، محصولات خود را به‌ صورت انحصاری در شهر بیتیگهایم-بیسینگن آلمان تولید می‌ کند.

با حدود 170 نفر کارمند، سوکو سالانه بیش از 24 میلیون یورو سود تولید می‌ کند. برند سوکو دارای بیش از 60 نماینده فروش در 50 کشور جهان، سوکو به سرعت به سفارشات و درخواست‌های مشتریان پاسخ می‌دهد و در بازارهای کلیدی جهانی حضور قوی دارد.

تکنولوژی‌ های سیالات برند سوکو در تمام صنایع کاربرد دارند، از فشار مکانیکی و سوئیچ‌ های خلأ گرفته تا ترانسمیتر های فشاری و سوئیچ‌ های فشار الکترونیکی که در سراسر جهان شناخته شده‌ اند.

محصولات سوکو شامل سوئیچ‌ های فشار ضدانفجار با تأییدیه ATEX نیز می‌ شود و همه این محصولات با دقت و با کیفیت برای پاسخگویی به شرایط سخت هیدرولیکی طراحی و تولید می‌ شوند.

برند سوکو در زمینه فناوری انتقال، سوکو مجموعه‌ ای از کلاچ و ترمز مرکزگریز، کلاچ و ترمز الکترومغناطیسی و سایر اجزای فناوری انتقال را ارائه می‌ دهد تا یک سیستم کامل را به مشتریان عرضه کند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید محصولات برند سوکو | مرکز برق

محصولات برند سوکو

 • پرشر سوئیچ های مکانیکی
 • ترانسمیتر های فشار
 • سنسور های فشار

پرشر سوئیچ های مکانیکی سوکو

پرشر سوئیچ یا کلید کنترل اتوماتیک مکانیکی سوکو، ابزاری است که به همراه پنج‌ راهی، منبع تحت فشار و نمایشگر فشار برای کنترل تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ و جلوگیری از روشن شدن آن در مواقع کم‌ مصرفی آب استفاده می‌شود. یکی از مزایای استفاده از کلید اتوماتیک مکانیکی نسبت به ست کنترل این است که این دستگاه در ساختمان‌های چند طبقه نیاز به فشار اولیه ندارد و محدودیت استفاده ندارد.

این وسیله با نام‌ های مختلفی مانند کلید اتومات پمپ آب، سوئیچ فشار مکانیکی، اتومات پمپ و کلید اتوماتیک فشار نیز شناخته می‌ شود. استفاده از پرشر سوئیچ مکانیکی به بهره‌ وری و عمر مفید پمپ‌ ها کمک کرده و در مصرف انرژی نیز صرفه‌ جویی می‌ کند.

کاتالوگ مشخصات، قیمت خرید، نمایندگی فروش محصولات سوکو پرشر سوئیچ های مکانیکی، انواع سنسور های فشار، انواع پرشر سوئیچ های الکترونیکی | مرکز برق

ترانسمیتر های فشار سوکو

ترانسمیتر های فشار یا پرشر ترانسمیتر های سوکو از جمله ابزار های حیاتی در صنعت و فرآیند های مختلف برای اندازه‌ گیری و انتقال دقیق فشار هستند. این تجهیزات با استفاده از یک سنسور فشار، اطلاعات مربوط به وضعیت فشار در محیط را اندازه‌ گیری کرده و سیگنال‌ هایی تولید می‌ کنند که به سیستم‌ های کنترلی یا نمایشگر ها منتقل می‌ شوند.

ترانسمیتر فشار یک واحد اندازه‌گیری است که فشار را به سیگنال الکتریکی یا الکترونیکی تبدیل می‌ کند. این تجهیزات در محیط‌ های صنعتی و فرآیند های مختلف برای انتقال داده‌ های مربوط به فشار به سیستم‌ های کنترلی و نظارتی استفاده می‌ شوند. ترانسمیتر های فشار قادر به تبدیل مقادیر فشار به سیگنال‌ های استانداردی مانند میلی‌آمپر (mA) یا ولتاژ هستند که توسط دیگر تجهیزات و کنترل‌گر ها قابل خواندن هستند.

کاتالوگ مشخصات، قیمت خرید، نمایندگی فروش محصولات سوکو، ترانسمیتر SUCO | مرکز برق

سنسور های فشار سوکو

سنسور فشار سوکو به طور عمومی برای اندازه‌ گیری فشار گاز یا مایع استفاده می‌ شوند. فشار به عنوان نیروی لازم برای جلوگیری از پخش شدن مایع تعریف می‌ شود و معمولاً به صورت نیرو بر سطح بیان می‌ شود. سنسور فشار معمولاً به عنوان یک مبدل عمل می‌کند که سیگنالی متناسب با اثر فشار تولید می‌ کند، که این سیگنال می تواند الکتریکی باشد. این سنسور ها به طور روزانه برای کنترل و مانیتورینگ هزاران کاربرد مختلف استفاده می‌ شوند.

کاتالوگ مشخصات، قیمت خرید، نمایندگی فروش محصولات سوکو ، سنسور فشار SUCO | مرکز برق

کاربرد پرشر سوئییچ های برند سوکو

ترانسمیتر های فشار و سوئیچ‌ های فشار از برند سوکو در انواع مختلفی از کاربرد ها بهره برده شده‌اند. این محصولات عموماً در سیستم‌های کنترل هیدرولیک و پنوماتیک، تکنولوژی پزشکی و  انرژی‌ های تجدید پذیر مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

از جمله کاربرد های رایج آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشاورزی
 • ماشین‌های تولید و ساخت
 • تکنولوژی پزشکی
 • صنعت ماشین‌ کاری و کارخانه
 • انرژی‌ های تجدیدپذیر
 • تمیزکاری پلاسما
  این محصولات از برند سوکو با دقت و کیفیت بالا طراحی و تولید می‌ شوند تا در محیط‌ ها و شرایط کاری مختلف به بهترین نحو عملکرد خود را ارائه دهند.

شما می توانید محصولات موجود از برند سوکو را در فروشگاه مرکز برق تهیه نمایید: