محصولات مشاهده شده اخیر :

شرکت دانگز DUNGS

شرکت دانگز در ابتدا فعالیت خود را در سال 1945 و با تاسیس یک فروشگاه الکتریکی با نام “ELEKTRO DUNGS” در اورباخ آلمان آغاز نمود. در سال 1963 شرکت دانگز اولین کنترل برقی مشعل گاز سوز را اختراع کرد. معنای نام DUNGS احتراق پاک و مطمئن برای سوخت گاز است. در سال ۱۹۹۳ دانگز توانست گواهینامه‌ی استاندارد DIN ISO 9001 را کسب کند و به عنوان سومین شرکت در آلمان انتخاب شود. شرکت دانگز با تاسیس بیش از ده‌ها شعبه در کشورهای مختلف تا سال ۲۰۱۷ باعث رشد هرچه بیشتر سرمایه و پشتوانه‌ی این شرکت بزرگ شده است.

شرکت دانگز در حال حاضر توسط “کارل دانگز” اداره می‌شود که سنت خانواده‌ی دانگز را به عنوان دومین نسل در این کار ادامه می‌دهد. او شرکت دانگز Dungs را به عنوان ارائه دهنده‌ی پیشرو در سطح بین‌المللی برای صنعت گرمای حرارتی و متخصص در سیستم‌های فن‌آوری و کنترل احتراق تبدیل کرد.

نمایندگی شرکت دانگز Dungs - دانگز عرضه کننده شیر برقی گازی، گیج فشار گاز، مانومتر، فیلتر گاز، کنتور گاز با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب | مرکز برق

شهرت شرکت دانگز مربوط به راه حل هایی است که در زمینه توسعه و ساخت ایستگاه های گاز و صنایع حرارتی، صنایع گرمایشی و فرآیندی و با توجه به نیازمندی های مشتریانش ارائه می دهد.
نوآوری ها و تکنولوژی های شرکت دانگز Dungs به طور چشمگیری بازدهی انرژی، صرفه اقتصادی، اثرات زیستی سیستم گرمایش گاز را بهبود می بخشد.
در سراسر دنیا بالغ بر 670 کارمند و مهندس برای شرکت دانگز فعالیت می کنند که اغلب آن ها در شهر اورباخ آلمان هستند. شرکت دانگز تولید کننده تجهیزات اصلی برای تولید دیگ های بخار متراکم، مشعل های پیش ساز، مشعل ها، تاسیسات فرآیند صنعتی و موتورهای گازسوز است. مرکز اصلی شرکت دانگز Dungs در شهر اورباخ آلمان است که حجم معاملات آن نزدیک به 129 میلیون یورو تا به امروزمی باشد.

نمایندگی شرکت دانگز Dungs - دانگز عرضه کننده شیر برقی گازی، گیج فشار گاز، فشار سنج، فیلتر گاز، کنتور گاز با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب | مرکز برق

نمایندگی شرکت دانگز

شرکت دانگز در سراسر جهان شرکت های تابعه ای دارد که در واقع نمایندگی شرکت دانگز هستند و عامل فروش محصولات دانگز و ارائه خدمات پس از فروش این شرکت هستند. وجود نمایندگی شرکت دانگز در سراسر جهان و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان در کنار تولیدات پیشرفته، به روز و قابل اطمینان باعث توسعه هر چه بیشتر این شرکت شده است.

محصولات شرکت دانگز Dungs

  • سیستم‌های مدیریت مشعل
  • موتورهای پروانه‌ای و اکچواتور
  • انواع شیر برقی
  • سوئیچ فشار برای گاز و هوا
  • گیج فشار
  • تله بخار
  • شیرهای توپی

شیر برقی گاز دانگز

شیر برقی گاز دانگز جهت کنترل و هدایت سیال (مایع و گاز) درون لوله ها استفاده می شود. جنس بدنه شیر برقی گازی دانگز از آلومینیوم ساخته شده و از دو بخش تشکیل شده است، یک بخش بدنه فلزی شیر است و بخش دیگر بوبین در آن قرار دارد. شیر برقی گاز دانگز در سیستم های انتقال و کنترل گاز طبیعی و گاز شهری مثل تاسیسات ساختمان، مخازن گاز و تاسیسات گاز شهری و … کاربرد دارد.
شیر برقی گاز دانگز با تحریک شدن بوبین آن، یک میدان مغناطیسی در داخل شیر ایجاد می کند. میدان مغناطیسی به وجود آمده در داخل شیر برقی گاز، یک نیرو به پیستون داخل شیر وارد می کند که هر چه فشردگی در فنر بیشتر باشد پیستون بالاتر می رود و سیال راحت تر از شیر عبور می کنند.
شیر برقی گازی دانگز در دو مدل تک ضرب و تدریجی که دارای دو عملکرد Normally Open و Normally Closed هستند طراحی و تولید می شوند. سایزهای شیر برقی گازی دانگز شامل 1/2، 3/4، 1، 2 و 3 اینچ می باشند. زمان بسته شدن شیر برقی گاز تک ضرب دانگز یک ثانیه است.
مدل های شیر برقی تک ضرب دانگز شامل موارد زیر می شوند که در سایزها و فشارهای کاری مختلف تولید و عرضه می شوند.
MVD2100/5
MVD215/5
MVD210/5
MVD207/5
MVD205/5
LGV507/5
MVD2065/5

مدل های شیر برقی تدریجی دانگز شامل موارد زیر می شوند که در سایزها مختلف تولید و عرضه می شوند.
MVDLE 207/5
MVDLE 2065/5
MVDLE 2080/5
MVDLE 220/5
MVDLE 205/5
MVDLE 215/5
MVDLE 210/5
MVDLE 2100/5

رگولاتور فشار دانگز

رگولاتور فشار دانگز یک ابزار مهم برای تنظیم فشار سیال است. رگولاتور فشار دانگز فشار بالای ورودی را در شبکه لوله کشی گاز به فشار خروجی مجاز تبدیل می کند. این ابزاز از افزایش ناگهانی فشار گاز جلوگیری می کند تا از بروز انفجار در خطوط لوله کشی اجتناب شود. رگولاتور فشار دانگز با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و به روز دارای بازدهی و قابلیت اطمینان بالا و ایمنی کافی می باشد.
محصولات رگولاتور دانگز توانایی تحمل فشار ورودی از 5 تا 500 میلی بار را دارند. رگولاتور دانگز در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود بنابراین می تواند فشار خروجی را از 2.5 تا 200 میلی بار تنظیم کند. رگولاتور دانگز به دو دسته کلی رگولاتور فشار پایین (خانگی) و رگولاتور فشار بالا (صنعتی) تقسیم بندی می شوند. رگولاتور دانگز صنعتی به دو دسته رگولاتورهای تک مرحله ای و دو مرحله ای تقسیم می شوند.
رگولاتور دانگز تک مرحله ای در یک مرحله فشار سیال را کاهش می دهد.
رگولاتور دانگز دو مرحله ای در دو مرحله فشار گاز را کاهش می دهد و عموما برای گاز مایع مورد استفاده قرار می گیرند.

سوئیچ فشار گاز دانگز

سوئیچ فشار گاز دانگز که با نام پرشر سوئیچ گاز دانگز شناخته می شود نوعی سوئیچ یا کلید است که در حالتی که فشار گاز ورودی به حد معینی برسد یک کانتاکت الکتریکی را فعال می کند و با ارسال فرمان سوئیچ را قطع می کند. پرشر سوئیچ دانگز برای تنظیم فشار سیستم و یا جلوگیری از افزایش فشار در محیط های خانگی و صنعتی کاربرد فراوان دارد.

قیمت محصولات شرکت دانگز

شرکت دانگز با بهره گیری از فناوری و ویژگی ها خاص محصولات بسیار با کیفیتی را در بازار عرضه کرده است. همچنین گواهینامه ها و استاندارهای شرکت دانگز باعث شده است تا قیمت محصولات این شرکت را افزایش یابد. البته خدمات پس از فروش و نمایندگی های مختلف این شرکت باعث شده است تا ارزش خرید محصولات این شرکت بالا باشد.

محصولات مشابه برند دانگز در ایران