محصولات مشاهده شده اخیر :

شرکت ماداس MADAS

شرکت ماداس MADAS، در سال 1974 به دلیل تقاضای زیاد لوازم خط گاز در ایتالیا تاسیس شد. تاسیس کننده شرکت ماداس، مسیری را آغاز کرد که رضایت مندی های زیاد و پی در پی را به همراه داشته و دارد. همه ی محصولات ماداس دارای گواهینامه و استاندارد حداکثری هستند.

ماداس تقریبا به همه ی کشور های جهان محصولات خود را صادر می کند. مواردی که محصولات ماداس را از رقیب های خوش نام خود متمایز می سازد قیمت مناسب آن در کنار کیفیتی است که به مشتری خود ارائه می کند. این موضوع باعث شده است  که شرکت ماداس MADAS در دل صنعت های خط گازی برای خود جا باز کند و حرفی برای گفتن داشته باشد.

مرکز برق، به عنوان نمایندگی ماداس در ایران، آماده تامین محصولات ماداس برای شما می باشد. شما می توانید با کارشناسان مرکز مرق در ارتباط باشید. جهت خرید محصولات ماداس با ما تماس بگیرید.

شیربرقی گاز تدریجی گاز

درتصویر فوق، نمونه هایی از محصولات ماداس برای شما به نمایش گذاشته شده.

نمایندگی ماداس MADAS

همانطور که گفته شد نمایندگی فروش MADAS ماداس در ایران نیز همچنان فعال است.
همچنان ما در مرکز برق تلاش کرده ایم تا با عرضه محصولات اورجینال و با کیفیت این شرکت وظیفه خود را برای کمک به صنایع کشورمان انجام داده باشیم.

محصولات شرکت ماداس MADAS

  • شیر برقی گاز
  • فیلتر گاز
  • بلانسر گاز
  • شات آف ولو
  • رگلاتور گاز
  • رگلاتور شات آف و ….

شیر برقی گاز: تمامی شیر برقی های گاز ماداس قابل کنترل توسط انواع ابزار دقیق شامل پرشر سوئیچ ها و تمپرچر سوئیچ ها و همچنین تایمر ها و دستگاه های ETC می باشند.

فیلتر گاز: فیلتر های گاز ماداس ساخت کشور ایتالیا یک جزء فیلتر بزرگ ساخته شده از یک ماده قابل شستشوی مصنوعی است. فیلتر گازی ماداس برای بازرسی کامل و تمیز کردن کاملا قابل جا به جایی است. فیلتر ماداس وسیله ای است که از عبور ذره ای از گرد و بار یا بقایای ناشی از گاز جلوگیری می کند. فیلتر ماداس وسیله ای است که از عبور ذره ای از گرد و غبار یا بقایای ناشی از گاز جلوگیری می کند.

بالانسر گاز: بالانسر ابزاری است جهت کاهش فشار بالای گاز در یک خط یا سیلندر، به فشار پایین تر، با توجه به اینکه فشار گاز در خط فرآیند، فشار بالایی می باشد به صورت مستقیم قابل استفاده نمی باشد از این رو جهت استفاده در دستگاه های مصرف کننده، از رگلاتور برای کاهش فشار گاز و قابل مصرف نمودن آن استفاده می شود.کاتالوگ، لیست قیمت و خرید بالانسر ماداس | مرکز برق
عملکرد آن به گونه ای است که صرفا برای بررسی و کنترل فشار می توان از آن استفاده کرد وعموما برای کنترل دبی گاز استفاده نمی شود. نمونه هایی خاص از رگلاتور وجود دارند که علاوه بر گیج کنترل فشار در خروجی ابزاری برای کنترل دبی نیز در نظر گرفته شده است.

شات آف ولو: (Shut off valve) ماداس MADAS برای قطع جریان گاز در فشار بیش از حد (OPSO) یا فشار پایین (UPSO) به منظور ایمن سازی کل سیستم مورد استفاده می‌باشد. زمانی که فشار تنظیم به طور تصادفی از فشار کالیبراسیون فراتر رفت، شیر به طور خودکار بسته می شود.

رگلاتور گاز: رگلاتور یکی از محصولات شرکت ماداس، ابزاری برای اندازه گیری فشار گاز درون لوله های گاز می باشد. به طور کلی، رگلاتور ها را به دو دسته برنجی و استیل دسته بندی می کنند. تنظیم فشار در رگلاتور بر اساس قوانین فیزیکی باشد و به وسیله تجهیزاتی مانند شیر و فنر درون رگلاتور فشرده شده و فشار فنر گاز را از قسمت ورودی وارد رگلاتور کرده، سپس به وسیله دیافراگم، فشار گاز کاهش پیدا می کند.

رگلاتور شات آف: رگلاتور گاز یا رگولاتور گاز از جمله تجهیزاتی است که برای کنترل و تنظیم  فشار انواع گاز ها مورد استفاده قرار می گیرد. همان طوری که می دانید برای نگهداری و ذخیره سازی گاز ها می بایست آن ها را تحت فشار در مخازن و یا سیلندر هایی که تحمل فشاری نسبتا بالایی دارند نگهداری نمود. لذا استفاده آن ها بصورت مستقیم از مخازن یا سیلندر های گاز بدلیل فشار بالا میسر نیست و می بایست از رگلاتور شات آف دار ماداس MADAS استفاده نمود.

عملا رگلاتور شات آف دار ماداس MADAS امکان تنظیم فشار گاز خروجی را برای کاربر فراهم می آورد و او را قادر خواهد ساخت فشار گاز مورد نیاز خود را ب دست آورد به عبارت دیگر رگلاتور شات آف دار ماداس MADAS وسیله ای است که فشار بالای منبع گاز را به فشار پایین قابل مصرف کاهش می دهد.کاتالوگ، لیست قیمت و مشخصات و خرید انواع شیر برقی گاز تک ضرب ماداس | مرکز برق

شرکت ایتالیایی ماداس در سال های اخیر به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات کنترل، ایمنی و تنظیم گاز در سیستم های مسکونی، اداری و صنعتی تبدیل شده است. متقاضی برای وسایل گاز سوز، که به دلیل گاز سوز شدن کشور ایتالیا در سال 1974 به وجود آمده بود، موجب رشد برند ماداس گردید.
با افزایش چشم گیر تقاضا برای محصولات ماداس، این برند به یکی از برند های برتر در بازار حرارتی و گاز ایران تبدیل شده است. تمامی محصولات این شرکت، دارای گواهینامه های معتبر می باشد. این شرکت تولید کننده قطعات خط گاز از قبیل: رگلاتور گاز، بالانسر، استابلایزر، شیر برقی گاز، فیلتر گاز و غیره می باشد.
بالانسر ماداس : مدل های
RG/2MC – RG/2MTE – FRG/2MT
رگلاتور ماداس : مدل های
RG/2MBZ – RG/2MCS
فیلتر ماداس : مدل های
FM – FGM – FMC
شیربرقی ماداس : مدل های
EVP – EVPR – EVPF – EVPCR – EVPCF – EVPC
شات آف ماداس : مدل
MVB/1
ریلیف ولو ماداس : مدل
MVS/1

تفاوت محصولات ماداس اصلی با تقلبی

محصولات ماداس ایتالیایی اصل با توجه به کیفیت و مرغوبیت آلیاژ های به کار رفته در محصولات آن قیمت نسبتا مناسبی دارد.
همانطور که گفته شد محصولات ماداس بازار خوبی در ایران دارند.
همین امر موجب گشته محصولات ماداس چینی بیشتر از ماداس ایتالیایی در بازار موجود باشد.
فروش محصولات ماداس چینی شاید از نظر ما خیلی مشکل ساز نباشد اما به شرط آنکه به نام ماداس چینی فروخته شوند.
متاسفانه اکثرا دست به این کار غیر اخلاقی زده و مشتریان نیز با توجه به شباهت بالای دو محصول نمی توانند تشخیص دهند.
تنها راه اطمینان از اصلی بودن یا چینی بودن جنس، اعتماد به فروشنده می باشد.

قیمت محصولات ماداس MADAS

قیمت محصولات ماداس همانطور که گفته شد علت این قیمت گذاری به دلیل کیفیت بالای این محصول است.
البته محصولات فیک ماداس قیمت ارزان تری نسبت به محصولات اصلی ماداس هستند.
قیمت فروش محصولات ماداس در نمایندگی MADAS استاندار است و بر اساس قیمت ارز تغییر می کند.

عواملی مانند برند سازنده، کشور سازنده و شرایط بازار نیز می توانند بر قیمت محصولات ماداس تاثیر بگذارند.
محصولاتی که فشار کاری بالا تر و مقاومت بیشتری دارند قیمت بالاتری هم دارند.

کاتالوگ، لیست قیمت و خرید رگولاتور MADAS ماداس اصل | مرکز برق

محصولات ماداس MADAS ایتالیا را بدون شک و به جرات می توان گفت جز محصولات پر فروش و پر مصرف در کشور نام برد، یکی از علت های قیمت گذاری کیفیت و مرغوبیت می باشد.
برای خرید محصولات ماداس، به قیمت آن توجه داشته باشید زیرا این محصولات از نوع وارداتی است و به همین دلیل نوسان قیمت بسیار زیاد و بالایی به همراه دارد. مجموعه مرکز برق بهترین گزینه برای خرید این محصولات واراداتی است زیرا این فروشگاه قیمت آن را در راستای جلب رضایت مشتری کاملا مناسب در نظر گرفته است و هیچ گونه افزایش قیمت خود سرانه ای را بر روی این محصول و دیگر محصولات اعمال نکرده است.

نمونه های شیر برقی تدریجی ماداس

کاتالوگ مشخصات، قیمت خرید و نمایندگی فروش، رگلاتور و بالانسر و شیر برقی گاز و...

شیر برقی گاز تدریجی ماداس ایتالیا از جنس آلومینیم ساخته شده است و توانایی تحمل بار با فشار بالا را دارد، آلیاژ های به کار رفته در این شیر از ویژگی های مهم در قیمت این محصول است، طراحی و تولید این شیر به گونه ای است که بتواند فشار باری بالا تا 500 میلی بار را تحمل کند.
یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت شیر برقی گاز تدریجی ماداس (MADAS)، جنس بدنه آن است. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم در نظر گرفته شده است، این آلومینیوم می تواند مقاومت و همچنین دوام آن را دو چندان کند.

این شیرهای برقی ایتالیایی از قطعات بسیار با کیفیتی برخوردار هستند و می توانند تا مدت های طولانی بدون آنکه به تعمیر، سرویس و یا تعویض نیاز داشته باشند دوام بیاورند. این شیر های برقی در کشور ایتالیا تولید می شوند اما نوع تقلبی آنها نیز در بازار موجود است و بفروش می رسد.

محصولات مشابه شرکت ماداس در ایران